Obchodní zastoupení

 

 

Naše firma působí po celém území České republiky.  Ať už jste tedy ze kteréhokoliv regionu, můžete se s důvěrou obrátit na naše obchodní zástupce, jejichž kontakty jsou Vám k dispozici v sekci kontakty.

 

Co Vám nabízí naši obchodní zástupci

Při své práci prosazujeme individuální komunikaci se zákazníkem nad rámec zvyklostí, a řídíme se heslem „Náš zákazník, náš pán“. Proto vám napříč celou Českou republikou nabízíme možnost konzultace Vaší případné objednávky schodiště s našimi obchodními zástupci.

Naši obchodní zástupci jsou kdykoliv připraveni Vám pomoci s výběrem schodiště či jeho zaměřením, předvedou Vám vzorky dřevin nebo mořidel, a poskytnou veškeré odpovědi na Vaše případné dotazy. Naším zájmem je poskytnout Vám komplexní údaje ohledně veškerých možností a alternativ, tak abyste si Vaše vysněné schodiště mohli vybrat skutečně na základě úplných a srozumitelných informací. Neváhejte se proto na naše obchodní zástupce obracet v případě jakýchkoliv dotazů či nejasnosti – jsme zde právě pro Vás!

Pokud se rozhodnete pro některé z našich schodišť, obchodní zástupce Vám také vysvětlí veškeré podrobnosti ohledně průběhu realizace zakázky, podpisů smluv, a domluví s Vámi předpokládaný termín montáže, tak aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti a podle Vašich představ.