Akce do konce roku 2019

                             Při objednání schodiště " ZASLAT JAKO STAVEBNICI " doprava po celé ČR zdarma . 

                                                                         ušetříte až několik tisíc korun

                                     Objednání schodiště " zaslat jako stavebnici" zadejte v poptávce u kroku 3.

 

 

Zvolíte-li v poptávkovém kroku 3.variantu „Zaslat jako stavebnici“, bude Vám schodiště dovezeno prostřednictvím našeho výhradního přepravního partnera - přepravní společnosti TOPTRANS (Více informací o společnosti TOPTRANS najdete zde).

 

Společnost má pobočku v místě našeho sídla, ve městě Cheb, a tudíž Vám nabízí vyzvednutí zásilky u nás během několika málo hodin, a dopravu přímo k Vám domů.

 

Prostudujte si však, prosím, pečlivě pokyny k převzetí zásilky - níže...

Cenu přepravného si předběžně můžete vypočítat prostřednictvím online kalkulačky dopravce.

 

Jak probíhá doprava?

Pokud se rozhodnete využít služeb přepravní společnosti, Vámi objednané schodiště důkladně zabalíme obvykle na 2-3 palety. Za balné si účtujeme 400,-Kč až 600,-Kč podle počtu palet.Schodiště posíláme vždy v úplně rozloženém stavu na jednotlivé díly. Každý jednotlivý prvek schodiště balíme do miralonu, vkládáme na paletu, a tu pak kompletně ještě znovu extra balíme do molitanu a nakonec fixujeme folií, tak aby Vaše schodiště bylo během přepravy skutečně stoprocentně v bezpečí.

Po odeslání je schodiště přepravní společností TOPTRANS doručeno na nejbližší překladiště podle místa Vašeho bydliště, a odtud už Vám doveze schodiště přímo domů obvykle dodávka s kurýrem. Doba doručení je v rámci celé České republiky do 24 hodin.

Pro usnadnění dopravy uvádíme v přepravních listech nejen přesnou adresu dodání, ale i GPS pozici, zejména pro případy, kdy například Vaše novostavba prozatím nemá číslo popisné. Mimo to dostává přepravce k dispozici i telefonický kontakt na Vás, zákazníka, prostřednictvím kterého Vám předem oznámí, případně se domluví, kdy Vám bude zásilka doručena. Alternativou je objednání přepravy přímo i s termínem dodání předem, při předávání zásilky přepravci.

TOPTRANS  aplikace pro Android

Výhodou je možnost sledování zásilky online, prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu, který Vám pomocí bezplatné jednoduché aplikace umožní získávat přesné informace o tom, kde se Vaše schodiště právě nachází, ale také zjistí řadu dalších užitečných údajů, jako je datum podání, depo podeje a doručující depo, hmotnost, případná dobírka, nebo informace o rozvozu (jméno a mobil na řidiče). Dopravní číslo, které slouží ke sledování zásilky, Vám odešleme po odevzdání zásilky přepravci.

 

        

 

Poté, co bude zboží doručeno na Vámi vybranou adresu, pečlivě překontrolujte stav zásilky a dbejte pokynů k převzetí zásilky, abyste se vyvarovali případných komplikací při převzetí poškozeného zboží.

 

Pokyny k převzetí zásilky

Při převzetí zboží od přepravce si pečlivě zkontrolujte neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad neprodleně oznamte tuto skutečnost přepravci.

Podpisem dodacího listu stvrzujete, že obal zásilky obsahující zboží byl neporušen. Pokud zjistíte porušení obalu svědčící o neoprávněném vniknutí do zásilky, nemusíte zásilku od přepravce převzít. Pokud se v takovémto případě přesto rozhodnete pro převzetí, je nezbytně nutné za přítomnosti dopravce vyhotovit fotodokumentaci škody a sepsat škodný protokol.

 

                                                          DOPRAVIT A NAMONTOVAT

 

                             

 

 

Zvolíte-li v poptávkovém kroku 3.variantu  Dopravit a namontovat“, bude Vám schodiště dovezeno naší firmou a zároveň i namontováno. Schodiště přepravujeme dodávkou do 3,5t. Za dopravu schodiště účtujeme 10,-kč za 1 Km z Chebu na místo dodání(montáže) a zpět. Cena dopravy je vždy zahrnuta v celkové kalkulaci zakázky