Reference

Václav Hendrych

Tak jsem se stal (určitě jen dalším z mnohých) spokojeným zákazníkem firmy. Ocenil jsem především přímé a férové jednání, firma splnila přesně vše, co slíbila. Dodání, výroba a montáž proběhly v době mezi vánočními svátky, kdy se mnohým do práce asi moc nechce. Ještě přidávám ne úplně zanedbatelnou maličkost: schody jsou totiž moc krásné! To vše za solidní cenu - no neberte to :-)
Takže díky moc, budoucím zákazníkům přeji stejnou zkušenost, jakou jsem s Goldberger schody udělal já a firmě samozřejmě co nejvíce právě takových zákazníků.

Zdena Snelcerova

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Seifrtovi a jeho týmu za krásné přímé schodiště a k tomu pěknou galerii, také za ochotné jednání.Jsem velice spokojená i s cenou .Moc Děkuji a přeji firmě Goldberger mnoho spokojených zákazníku.

Dan Paris

Ahoj všem co hledáte schopného výrobce a dodavatele schodů. Objednal jsem si schody u tohoto výrobce vč. montáže a musím napsat a opravdu rád ( a nikdo mě do tohoto psaní nemusel a nemusí dokopávat), že jsem byl velice spokojen jak s provedením, cenou, dodávkou tak i se samotnou montáží !!!!!! Pro všechny co hledáte a poptáváte výrobce a dodavatele schodů tak už nehledejte !!! Goldberger schody je trefa do černého !!!!!!! Ještě jednou moc děkuji a jsem váš další spokojený zákazník co se ještě na vás obrátí s další zakázkou !!!! Díky a hezký svátky ... Dan Paris Oleško - Březová PZ.

Petra Benešová

Dobrý den, dlouho jsme rozmýšleli, kde si objednat schodiště do našeho rodinného domu, který s manželem rekonstruujeme. Důležitá pro nás byla vstřícnost, ochota a rychlost dodání schodiště a to vše jsme našli u p. Seiferta a jeho týmu. I když bydlíme u Českých Budějovic, byl ochotný si schodiště přijet zaměřit a vymyslet systém schodiště ve stísněných podmínkách. Do měsíce jsme měli schodiště ( dvakrát lomené z borovice) namontované ve skvělé kvalitě. S prací, montáží, jednáním a přístupem jsme byli velice spokojení. Všem mohu schodiště Goldberger jenom doporučit.

Luděk Hruška

Delší dobu jsem uvažoval o výměně starého schodiště za nové v našem rodinném domě.Při surfování po internetu jsem narazil na nabídku schodiště od firmy Goldberger.Telefonicky jsem kontaktoval majitele p.Seifrta.Od prvního našeho setkání jsem měl pocit,že hovořím s člověkem pro kterého slušnost a poctivost není prázdný pojem.Při realizaci schodiště jsem se ve svém přesvědčení jen utvrdil.S panem Seifertem byla a je perfektni komunikace.Schodiště bylo dodané v domluveném termínu a v požadované kvalitě.Cena byla velice příznivá.Takto si představuji přístup k zákazníkovi.Firmu pana Seifrta mohu jen a jen doporučit a přeji jí hodně spokojených zákazníků.

Roman Peša

dobrý den, dlouho jsem na internetu vybíral schody do našeho nového domu na Rejvízu. Pak jsem objevil na aukru schody od firmy Goldberger. Kontaktoval jsem pana Seifrta a po pár telefonátech s upřesněním rozměrů a typu schodiště jsem dostal i cenovou nabídku. ta se mi jevila jako přijatelná a objednal jsem si tedy schody od "neznámé firmy na opačném konci republiky". Přiměla mě k tomu výborná komunikace s panem Seifrtem a slušná dodací lhůta. Schody mám doma, jsou tak jsem ji je představoval a musím tímto výše uvedenou společnost pochvállit za skvělý přístup k zákazníkovi. přeji více takto spokojených zákazníků.

Helena Brychova

Musím se hned na začátku přiznat, že jsem měla obavy koupit schody na internetu. Moje obavy ještě vzrostly, když objednávka vznikla na základě mého vlastního zaměření. Neustále mě strašila představa, že nebudou pasovat, přestože mě pan Seifrt uklidňoval při každém telefonickém hovoru, kdy jsme projednávali detaily. Mravenčení kolem žaludku se stupňovalo s blížící se montáží. Pak nastal den D. Obavy mě přešly v momentě, kdy montéři rozměry ověřili. Pak už začal doslova montážní koncert pro čtyři ruce. Pan Seifrt ml. s kolegou předvedli úžasnou koordinaci práce, profesní zručnost, šetrné zacházení i ohleduplnost k nám i ostatním prostorám domu, které museli pro montáž použít. Schody v krátkém čase smontovali a s pomocí čtyř dobrovolníků usadili dle taktovky vrchního montéra na místo. Ta úleva, pasovaly perfektně. Dokončení už byla jen takové lehce laděná dohra. Po zkušenostech s řemeslníky jiných profesí při rekonstrukci domu, musím říct: Klobouk dolů. Opravdu profíci. Navíc mě velmi mile překvapilo jednání pana Seifrta při domlouvání podrobností, zejména změny termínu montáže. Po nějaké době přijel pan Seifrt schody okouknout a odstranil i malou nedokonalost. Takto si představuji práci profesionálů a budu je všude doporučovat. Kéž by takových bylo víc.

Rosmarie Kupečková

Dobrý den, od pana Seifrta jsme si objednaly schodiště do dvou pater a to z borovice, kdy jsme se předem domluvili na podmínkách. Ještě ten den jsem mu poslal peníze na účet a schodiště bylo vyrobené a posazené ještě před vypršením termínu. Jsme s panem Seifrtem velice spokojeni, a to jak s rychlostí dodávky schodiště, tak s montáží, s osobním přístupem a přístupem jeho zaměstnanců. Všem mohu schodiště Goldberger jenom doporučit.

Roman Kugler

Jednání pana Seifrta mě opravdu překvapilo, takhle si představuji jednání mezi firmou a zákazníkem.Po mé žádosti o cenovou nabídku v období svátků jsem ji obdržel snad obratem.I když jsme nakonec zvolili jiný typ schodiště tuhle firmu můžu jedině doporučit.

Václav Kalenda

Skvělá investice, schodiště je naprosto úžasné a precizně udělané.Schody jsme si montovali sami a díky panu Seifrtovi, který ochotně radil po telefonu, to dopadlo dobře.Opravdu super komunikace a skvělé jednání.Moc děkuji.

Simona Benešová

Ochota, vstřícnost, skvělá komunikace, velmi příjemné jednání, spolehlivost, ale hlavně a především práce prvotřídní kvality....tak přesně tohle můžete čekat od p. Seifrta a jeho lidí. A navíc jsou i skvělí obchodníci - firmu jsem našla náhodou na netu a po "různých" zkušenostech jsem ani sama nevěřila, že si objednám schodiště přes internet a navíc na dálku (jsem od Českých Budějovic)...ale p. Seifrtovi se podařilo moji nedůvěru zlomit a hlavně dokázat, že ještě existují slušní a spolehliví lidé. Za což mu ještě jednou moc děkuji :-)