Goldberger schody s.r.o.

Firma Goldberger schody - Alexandra Seifrtová působí na českém trhu již od roku 2009. Po deseti letech  v roce 2019 jsme založíli společnost Goldberger schody s.r.o., a za tuto dobu jsme si dokázali získat již mnoho spokojených zákazníků. Mezi našimi zaměstnanci najdete profesionály s více jak patnáctiletou praxí, kteří mají na svém kontě úspěšné řešení stovek schodišťových projektů. Poskytujeme nadstandardní služby, včetně kvalifikovaného poradenství, individuálního přístupu a řešení projektů na míru. V naší nabídce najdete několik typů dřevěných schodů: přímé, lomené, 2x lomené, točité a s podestou. V případě Vašeho zájmu však rádi najdeme i jiné alternativní řešení přímo na míru Vašim požadavkům a potřebám.

Naše firma se specializuje především na dřevěná samonosná schodiště. Jako dřevěný materiál používáme především smrk, borovici, buk,dub, heveu či další exotické dřeviny dle specifických přání zákazníka - namátkou zmíníme tabaco, mahagon, iroko, třešeň, olše, javor či vlašský ořech. Šíří nabídky se snažíme uspokojit rozličná přání našich zákazníků, kdy zohledňujeme fakt, že výběr dřeviny je velmi zásadní pro konečný vzhled schodů. Materiály pro schodiště jsou výhradně dováženy ze zahraničí.

Dřevěná schodiště jsou vyráběna s pomocí CNC obráběcích strojů, které využívají nejmodernější software. Zpracování jednotlivých dílů je tak daleko přesnější s ohledem na design i detaily. Samozřejmostí je i 3D vizualizace požadovaných schodů, takže naši zákazníci dopředu znají předpokládanou podobu schodiště.

Samonosná dřevěná schodiště dodáváme v provedení kombinace kovu, dřeva a skla. Konečná cena je stanovena individuálně a s ohledem na použité materiály. V nabídce máme dále také obklady betonových schodišť či různé druhy zábradlí - jak pro dřevěné schody, tak i pro ostatní.

Proč si vybrat právě firmu Goldberger schody s.r.o.?

  • Prosazujeme individuální komunikaci se zákazníkem nad rámec zvyklostí – řídíme se heslem „Náš zákazník, náš pán“
  • S námi budete vždy vědět, co se v rámci Vaší zakázky právě realizuje i co bude následovat
  • Vždy Vám poskytneme přesný přehled o nakládání s Vašimi financemi
  • Profesionální poradenství je pro nás samozřejmostí
  • Nabízíme vysokou kvalitu zpracování a designového provedení
  • Dodržujeme termíny dodání, které jsou maximálně 4 – 8 týdnů