Firma Goldberger schody působí na českém trhu již od roku 2009, za tuto dobu jsme si dokázali získat mnoho spokojených zákazníků. Zabýváme se výrobou samonosných schodišť, zejména dřevěných schodišť všech typů, dle individuálního přání zákazníka (schodiště 1xlomenné, schodiště 2xlomené, schodiště točité, schodiště s podestou, dřevěné schody v kombinaci kov nebo sklo). V naší nabídce najdete i schodiště železné hodící se do průmyslových objektů.

Všechny schody, jak interiérové tak exteriérové ,přizpůsobíme přání zákazníka, vytvoříme 3D vizualizaci, tak aby zákazník znal předpokládanou podobu svého schodiště.

Dřevěné schody jsou vyráběny pomocí CNC obráběcích strojů, které využívají nejmodernější software. Zpracování jednotlivých dílů je tak daleko přesnější s ohledem na design a detaily celého schodiště.

Naše firma provádí také obklady betonových schodů a schodišť. Samozřejmostí je i výběr různých druhů designových zábradlí. (nerez zábradlí, kombinované zábradlí, kovové a skleněné zábradlí, dřevěné zábradlí, …)

Proč si vybrat firmu Goldberger schody?

  • Prosazujeme individuální komunikaci se zákazníkem nad rámec zvyklostí
  • S námi budete vědět, v jaké fázi se vaše zakázka právě nachází
  • Profesionální poradenství je pro nás samozřejmostí
  • Nabízíme vysokou kvalitu zpracování a designové provedení
  • Naše dodací termíny jsou 6 – 8 týdnů