Obchodní zastoupení - Jihomoravský kraj

kraj

Michal Němec foto
Kraj: Jihomoravský
tel.: +420 734 756 077
email: michal.nemec@goldberger.cz

 

Co Vám nabízí naši obchodní zástupci

Při své práci prosazujeme individuální komunikaci se zákazníkem nad rámec zvyklostí, a řídíme se heslem „Náš zákazník, náš pán“. Proto vám napříč celou Českou republikou nabízíme možnost konzultace Vaší případné objednávky schodiště s našimi obchodními zástupci.

Naši obchodní zástupci jsou kdykoliv připraveni Vám pomoci s výběrem schodiště či jeho zaměřením, předvedou Vám vzorky dřevin nebo mořidel, a poskytnou veškeré odpovědi na Vaše případné dotazy. Naším zájmem je poskytnout Vám komplexní údaje ohledně veškerých možností a alternativ, tak abyste si Vaše vysněné schodiště mohli vybrat skutečně na základě úplných a srozumitelných informací. Neváhejte se proto na naše obchodní zástupce obracet v případě jakýchkoliv dotazů či nejasnosti – jsme zde právě pro Vás!

Pokud se rozhodnete pro některé z našich schodišť, obchodní zástupce Vám také vysvětlí veškeré podrobnosti ohledně průběhu realizace zakázky, podpisů smluv, a domluví s Vámi předpokládaný termín montáže, tak aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti a podle Vašich představ.

 

Naši obchodní zástupci

foto foto Pavel Beneš
Kraje: Jihočeský, Vysočina
tel.: +420 724 819 895
email: pavel.benes@goldberger.cz
foto foto Ing. Monika Prachařová
Kraje: Praha, Středočeský
tel.: +420 725 605 234
email: monika.pracharova@goldberger.cz
foto foto Bc. Jan Hepnar
Kraje: Pardubický, Královehradecký
tel.: +420 724 520 430
email: jan.hepnar@goldberger.cz
foto foto Patrik Šutera
Kraje: Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský
tel.: +420 725 605 235
email: patrik.sutera@goldberger.cz